Result Points Bib First Name Last Name Team
Junior Girls 9-10 500m TT
49.75 1 741 Abby Bardman Sprinter's Edge
Junior Girls 9-10 1 Km Scratch Race
1 1 741 Abby Bardman Sprinter's Edge
Junior Girls 9-10 2 Km Scratch Race
1 1 741 Abby Bardman Sprinter's Edge
Junior Girls 9-10 Omnium
1 3 741 Abby Bardman Sprinter's Edge
Junior Girls 11-12 500m TT
1 44.67 742 Brittany Bardman Sprinter'sEdge
2 47.32 745 Ana Berns 0
3 48.15 790 Anja Thomas 0
4 49.31 752 Rory Chea Star Track NYC
Junior Girls 11-12 1 Km Scratch Race
1 1 742 Brittany Bardman Sprinter'sEdge
2 2 745 Ana Berns 0
3 3 752 Rory Chea Star Track NYC
4 4 790 Anja Thomas 0
Junior Girls 11-12 2 Km Scratch Race
1 1 742 Brittany Bardman Sprinter'sEdge
2 2 745 Ana Berns 0
3 3 752 Rory Chea Star Track NYC
4 4 790 Anja Thomas 0
Junior Girls 11-12 Omnium
1 3 742 Brittany Bardman Sprinter'sEdge
2 6 745 Ana Berns 0
3 10 752 Rory Chea Star Track NYC
4 11 790 Anja Thomas 0
Junior Girls 13-14 500m TT
42.23 1 743 Marcy Bardman Sprinters Edge
43.58 2 770 Molly Maurer TTown Elite
44.59 3 793 Aliza Tobias T-Town Elite
45.22 4 783 Lourdes Sanchez T-Town Elite
Junior Girls 13-14 2 Km Scratch Race
1 1 743 Marcy Bardman Sprinters Edge
2 2 793 Aliza Tobias T-Town Elite
3 3 770 Molly Maurer TTown Elite
4 4 783 Lourdes Sanchez T-Town Elite
Junior Girls 13-14 3 Km Scratch Race
1 1 743 Marcy Bardman Sprinters Edge
2 2 793 Aliza Tobias T-Town Elite
3 3 770 Molly Maurer TTown Elite
4 4 783 Lourdes Sanchez T-Town Elite
Junior Girls 13-14 Omnium
1 3 743 Marcy Bardman Sprinters Edge
2 7 793 Aliza Tobias T-Town Elite
3 8 770 Molly Maurer TTown Elite
4 12 783 Lourdes Sanchez T-Town Elite
Junior Girls 15-16 500m TT
38.65 1 747 Eva Burke Sprinter Edge
43.42 2 755 Johanna Cordasco Liberty Cycle
Junior Girls 15-16 3 Km Scratch Race
1 1 747 Eva Burke Sprinter Edge
2 2 755 Johanna Cordasco Liberty Cycle
Junior Girls 15-16 5 Km Scratch Race
1 1 747 Eva Burke Sprinter Edge
2 2 755 Johanna Cordasco Liberty Cycle
Junior Girls 15-16 Omnium
1 3 747 Eva Burke Sprinter Edge
2 6 755 Johanna Cordasco Liberty Cycle
Junior Girls 17-18 500m TT
1 1 798 Sophie Mittelstadt Rock Creek Velo
Junior Girls 17-18 5 Km Scratch Race
1 1 798 Sophie Mittelstadt Rock Creek Velo
Junior Girls 17-18 7 Km Scratch Race
1 1 798 Sophie Mittelstadt Rock Creek Velo
Junior Girls 17-18 Omnium
1 3 798 Sophie Mittelstadt Rock Creek Velo
Junior Boys 9-10 500m TT
48.85 1 794 Divik Verma T-Town Elite
52.16 2 758 Jacob Evans Vortex
53.69 3 771 Liam McCary 0
Junior Boys 9-10 1 Km Scratch Race
1 1 794 Divik Verma T-Town Elite
2 2 771 Liam McCary 0
3 3 758 Jacob Evans Vortex
Junior Boys 9-10 2 Km Scratch Race
1 1 794 Divik Verma T-Town Elite
2 2 771 Liam McCary 0
3 3 758 Jacob Evans Vortex
Junior Boys 9-10 Omnium
1 3 794 Divik Verma T-Town Elite
2 7 771 Liam McCary 0
3 8 758 Jacob Evans Vortex
Junior Boys 11-12 500m TT
42.41 1 765 Gerard Josulevicz Team Vortex/Vortex Cycling
44.02 2 746 Owen Brenneman NAG/HDC p/b Gung Ho Bikes
45.27 3 784 Aaron Schwien 0
47.09 4 749 David Castano T-Town Elite
47.72 5 779 Logan Reider T-Town Express
48.32 6 778 Ian Reece 0
49.51 7 768 Dhruv Krishna Sprinters Edge
49.62 8 757 Neil Deshmukh 0
49.81 9 764 William "Kit" Jackson Young Medalists
49.90 10 700 Nicholas Roberts 0
50.45 11 782 Lino Sanchez T-Town Elite
50.58 12 767 Arnav Krishna 0
Junior Boys 11-12 1 Km Scratch Race
1 1 765 Gerard Josulevicz Team Vortex/Vortex Cycling
2 2 746 Owen Brenneman NAG/HDC p/b Gung Ho Bikes
3 3 779 Logan Reider T-Town Express
4 4 784 Aaron Schwien 0
5 5 749 David Castano T-Town Elite
6 6 778 Ian Reece 0
7 7 700 Nicholas Roberts 0
8 8 767 Arnav Krishna 0
9 9 768 Dhruv Krishna Sprinters Edge
10 10 782 Lino Sanchez T-Town Elite
11 11 764 William "Kit" Jackson Young Medalists
12 12 757 Neil Deshmukh 0
Junior Boys 11-12 2 Km Scratch Race
1 1 765 Gerard Josulevicz Team Vortex/Vortex Cycling
2 2 746 Owen Brenneman NAG/HDC p/b Gung Ho Bikes
3 3 779 Logan Reider T-Town Express
4 4 778 Ian Reece 0
5 5 784 Aaron Schwien 0
6 6 768 Dhruv Krishna Sprinters Edge
7 7 767 Arnav Krishna 0
8 8 700 Nicholas Roberts 0
9 9 749 David Castano T-Town Elite
10 10 757 Neil Deshmukh 0
11 11 764 William "Kit" Jackson Young Medalists
12 12 782 Lino Sanchez T-Town Elite
Junior Boys 11-12 Omnium
1 3 765 Gerard Josulevicz Team Vortex/Vortex Cycling
2 6 746 Owen Brenneman NAG/HDC p/b Gung Ho Bikes
3 11 779 Logan Reider T-Town Express
4 12 784 Aaron Schwien 0
5 16 778 Ian Reece 0
6 18 749 David Castano T-Town Elite
7 22 768 Dhruv Krishna Sprinters Edge
8 25 700 Nicholas Roberts 0
9 27 767 Arnav Krishna 0
10 30 757 Neil Deshmukh 0
11 31 764 William "Kit" Jackson Young Medalists
12 33 782 Lino Sanchez T-Town Elite
Junior Boys 13-14 500m TT
38.74 1 744 Thomas Berdahl Ttown Express
39.28 2 776 Tommy Quinn T-Town Elite
39.96 3 751 Parker Chea Star Track NYC
40.38 4 761 Konnor Gustafson T-Town Elite
41.73 5 795 William Walton Young Medalists
42.09 6 762 Matthew Harrison Star Trac
42.79 7 792 Connor Thompson T-Town Elite
43.33 8 753 Andrew Chu Star Track
44.63 9 754 Gregory Cordasco Liberty Cycle
44.87 10 780 Nathan Roberts 0
44.91 11 766 Alex kochey young medalists
45.09 12 756 Marcus Dawodu Star Track
45.57 13 786 Matthew Smith t-town elite
48.58 14 797 Geoff Leung Star Track
Junior Boys 13-14 2 Km Scratch Race
1 1 751 Parker Chea Star Track NYC
2 2 776 Tommy Quinn T-Town Elite
3 3 744 Thomas Berdahl Ttown Express
4 4 753 Andrew Chu Star Track
5 5 761 Konnor Gustafson T-Town Elite
6 6 795 William Walton Young Medalists
7 7 762 Matthew Harrison Star Trac
8 8 792 Connor Thompson T-Town Elite
9 9 780 Nathan Roberts 0
10 10 766 Alex kochey young medalists
11 11 754 Gregory Cordasco Liberty Cycle
12 12 786 Matthew Smith t-town elite
13 13 797 Geoff Leung Star Track
14 14 756 Marcus Dawodu Star Track
Junior Boys 13-14 3 Km Scratch Race
1 1 751 Parker Chea Star Track NYC
2 2 776 Tommy Quinn T-Town Elite
3 3 761 Konnor Gustafson T-Town Elite
4 4 762 Matthew Harrison Star Trac
5 5 792 Connor Thompson T-Town Elite
6 6 795 William Walton Young Medalists
7 7 754 Gregory Cordasco Liberty Cycle
8 8 753 Andrew Chu Star Track
9 9 766 Alex kochey young medalists
10 10 786 Matthew Smith t-town elite
11 11 780 Nathan Roberts 0
12 12 744 Thomas Berdahl Ttown Express
13 13 756 Marcus Dawodu Star Track
14 14 797 Geoff Leung Star Track
Junior Boys 13-14 Omnium
1 5 751 Parker Chea Star Track NYC
2 6 776 Tommy Quinn T-Town Elite
3 12 761 Konnor Gustafson T-Town Elite
4 16 744 Thomas Berdahl Ttown Express
5 17 795 William Walton Young Medalists
6 17 762 Matthew Harrison Star Trac
7 20 792 Connor Thompson T-Town Elite
8 20 753 Andrew Chu Star Track
9 27 754 Gregory Cordasco Liberty Cycle
10 30 780 Nathan Roberts 0
11 30 766 Alex kochey young medalists
12 35 786 Matthew Smith t-town elite
13 39 756 Marcus Dawodu Star Track
14 41 797 Geoff Leung Star Track
Junior Boys 15-16 500m TT
35.73 1 769 Sam Margolis Team Vortex
36.69 2 799 Alec Ratzell Young Medalists
38.86 3 791 Noah Thomas 0
40.04 4 772 Kyle Nock T-Town Elite
40.45 5 748 justin butsavage T town elite
41.65 6 763 Aaron Ho Star Track
42.21 7 759 Landon Garcia JVR Sports
42.36 8 796 Joshua Wentling Sprinters Edge
42.86 9 760 Brad Green 0
43.69 10 789 Daniel Szallai T-Town Express
Junior Boys 15-16 3 Km Scratch Race
1 1 769 Sam Margolis Team Vortex
2 2 799 Alec Ratzell Young Medalists
3 3 791 Noah Thomas 0
4 4 748 justin butsavage T town elite
5 5 759 Landon Garcia JVR Sports
6 6 772 Kyle Nock T-Town Elite
7 7 789 Daniel Szallai T-Town Express
8 8 796 Joshua Wentling Sprinters Edge
9 9 760 Brad Green 0
10 10 763 Aaron Ho Star Track
Junior Boys 15-16 5 Km Scratch Race
1 1 799 Alec Ratzell Young Medalists
2 2 769 Sam Margolis Team Vortex
3 3 748 justin butsavage T town elite
4 4 759 Landon Garcia JVR Sports
5 5 791 Noah Thomas 0
6 6 760 Brad Green 0
7 7 789 Daniel Szallai T-Town Express
8 8 772 Kyle Nock T-Town Elite
9 9 796 Joshua Wentling Sprinters Edge
10 10 763 Aaron Ho Star Track
Junior Boys 15-16 Omnium
1 4 769 Sam Margolis Team Vortex
2 5 799 Alec Ratzell Young Medalists
3 11 791 Noah Thomas 0
4 12 748 justin butsavage T town elite
5 16 759 Landon Garcia JVR Sports
6 18 772 Kyle Nock T-Town Elite
7 24 760 Brad Green 0
8 24 789 Daniel Szallai T-Town Express
9 25 796 Joshua Wentling Sprinters Edge
10 26 763 Aaron Ho Star Track
Junior Boys 17-18 1000m TT
1 01:12.88 787 Stephen Spiller TTown Elite
2 01:14.18 777 Cole Reece 0
3 01:14.37 788 Noah Swanson Atlantic bicycle club/ Team Atlantic
4 01:15.60 750 Gabriel Castano T-Town Express
5 01:17.13 775 Nikesh Patel T-TOWN EXPRESS
Junior Boys 17-18 5 Km Scratch Race
1 1 775 Nikesh Patel T-TOWN EXPRESS
2 2 777 Cole Reece 0
3 3 787 Stephen Spiller TTown Elite
4 4 750 Gabriel Castano T-Town Express
5 5 788 Noah Swanson Atlantic bicycle club/ Team Atlantic
Junior Boys17-18 7 Km Scratch Race
1 1 750 Gabriel Castano T-Town Express
2 2 775 Nikesh Patel T-TOWN EXPRESS
3 3 788 Noah Swanson Atlantic bicycle club/ Team Atlantic
4 4 787 Stephen Spiller TTown Elite
5 5 777 Cole Reece 0
Junior Boys 17-18 Omnium
1 8 787 Stephen Spiller TTown Elite
2 8 775 Nikesh Patel T-TOWN EXPRESS
3 9 777 Cole Reece 0
4 9 750 Gabriel Castano T-Town Express
5 11 788 Noah Swanson Atlantic bicycle club/ Team Atlantic