CINCINNATI UCI3 CycloCross Festival (OVCX #5) - Day 3
Presented by
Darkhorse Racing, Queen City Wheels and BioWheels Racing
Cincinnati, OH
Sunday, October 11, 2009
These results are provided for informational purposes only. Please note that
the protest period for this event has expired and no changes can or will be made
to these results.
Cat 2/3
Place First Last Team city state
1 Erik Hamilton NUVO Cultural Trail BLOOMINGTON IN
2 Nathan ROBERSON Shellers Louisville KY
3 Chris Mayhew JBV Coaching PITTSBURGH PA
4 Chris Samuel Cape Atlantic/Beaconcycling BELLMAWR NJ
5 Christopher Nevitt Team Louisville LOUISVILLE KY
6 Travis Mullen Commonwealth Eye Surgery LEXINGTON KY
7 Adam Rodkey Speedway Wheelmen BLOOMINGTON IN
8 Josh JOHNSON DRT Racing Fort Wayne IN
9 Jason Halloran Spin/RR Donnelley LAKEWOOD OH
10 Tony MARUT Lake Effect Racing Painesville OH
11 Christopher Uberti Panther WEST LAFAYETTE IN
12 Chad Salla Alderfer Bergen WINONA LAKE IN
13 Christopher Chartier Alderfer Bergen HAMILTON OH
14 Patrick Russell Wolverine Sports Club BERKLEY MI
15 Greg FLECHER Carbon Racing Medina OH
16 Ross CERNIGLIA My Wife Inc. Wauwatosa WI
17 Tony Wieczorek Wolverines/Michigan Youth Cycling TRENTON MI
18 Thomas HERMAN Alan North America Cycling Columbus OH
19 Daniel (Dan) Lach Cyclesport/Zephyr Wheel Sport CINCINNATI OH
20 Aaron HUBBELL NUVO Cultural Trail Indianapolis IN
21 Mike Heenan my wife inc WAUWATOSA WI
22 Daniel GEROW WolverineSportsClub/American C&F Grosse Pointe FaMI
23 Michael Chewning Team Hungry! CINCINNATI OH
24 scott gartman Lake Effect Racing PARMA OH
25 Chris Ramsey Team Athlete Octane/SMA TUCSON AZ
26 Nick Tinsler Darkhorse Racing CINCINNATI OH
27 Brian COLLIER BioWheels/Reece- Campbell Racing Burlington KY
28 Jordan Humble Krystal Cycling Team SIGNAL MOUNTAIN TN
29 Mark Caffyn Flying Rhino Cycling Club ORTONVILLE MI
30 Matt FOX BIOWHEELS/REECE-CAMPBELL RACING Greendale IN
31 John Markstein Team Awesome / Jeni's COLUMBUS OH
32 Michael RILEY Ohio Orthopedic Columbus OH
33 Mason Morgan Team Awesome/Jeni's Ice Cream COLUMBUS OH
34 Nick BARBIERI Clarksville A-Team's Old Kit Louisville KY
35 Chris BEHRMANN Fiets Maan Racing Waxhaw NC
36 Katsuhiro Tanda Team Athens p/b KT Prototype ATHENS OH
37 Cory St Clair ProChain Cycling CINCINNATI OH
38 Mike Mefford HUP United JOHNSON CITY TN
39 Rodney Sauser Team Dayton Bicycling WAYNESVILLE OH
40 Josh BIVEN Louisville Firefighters New Albany IN
41 Andys Burns National Engineering DELAWARE OH
42 Robert Sroka Lake Effect Racing N. ROYALTON OH
43 Glen Gardner Vortechs Group GALENA OH
44 Steven Gers BioWheels/Reece-Campbell Racing UNION KY
45 Mark Farmer Ohio Orthopedic-Moro Cycling COLUMBUS OH
46 John Maggard 4 Flights Wine Boutique/Cooper PhotographyLOUISVILLE KY
47 Jason MOTT Smittys Cyclery Cincinnati OH
48 Robert Thomas Half Acre Cycling CHICAGO IL
49 David EMIG Fulcrum Coaching Carbondale CO
50 Dave MUNDY Dayton OH
51 luke mclaughlin Goose Creek Cycles
52 Joseph Hall COBC PLAIN CITY OH
53 MARK GIGANTI INDIE BIKE
54 Ryan Lindsay Zephyr Wheel Sports/Cyclesport LOVELAND OH
55 David Bowers Half Acre Cycling CHICAGO IL
56 David Groen National Engineering POWELL OH
57 Jaden Sempsrott Bio Wheels Racing MAINEVILLE OH
58 Adam Schmidt Bio Wheels Racing CINCINNATI OH
59 Ryan Storm Lindsey Wilson WHITE PLAINS NY
60 Gregg Shanefelt ONU Multisport LATROBE PA
61 Nathan SZABO Team Lake Effect Parma OH
62 Andrew ALLWEIN Cincinnati OH
63 Michael Miller Studio 7
Cat 3 Master 35+
Place First Last Team city state
1 Daniel Ott Darkhorse Racing CINCINNATI OH
2 Micah Fritzinger Schellers GEORGETOWN IN
3 Erik KOEHLER wolverine/american cycle fitness Birmingham MI
4 Scott Fabijanski WolverineSportsClub/American Cycle & Fit ROYAL OAK MI
5 Tim ASSOR Hight Country Racing Team Dillon CO
6 Dusty lebarr KONA
7 William Marut Team Lake Effect PAINESVILLE OH
8 Bryan BELL Dayton Gruppetto Dayton OH
9 Peter Hills Team Dayton Bicycling LOVELAND OH
10 Nathan Mirus Bio Wheels Racing WESTCHESTER OH
11 Joseph Bellante BioWheels/Reece-Campbell Racing CINCINNATI OH
12 Bill Crank Pedal the Planet/CES LEXINGTON KY
13 Nate Loman Team Lake Effect FAIRLAWN OH
14 Steven BIVENS Ohio Valley Velo Evansville IN
15 Andrew Millard ZWS/CycleSport CINCINNATI OH
16 Wayne Cook Specialized CLINTON TWP. MI
17 James Turner Team IPro DAYTON OH
18 Martin Bearden BikeClicks/Team Louisville LOUISVILLE KY
19 Richard Parr Stark Velo UNIONTOWN OH
20 Duane Walker BikeClicks.com/Team Louisville PROSPECT KY
21 Marty SMITH Commonwealth Eye Surgery/Pedal the Planet Nicholasville KY
22 Rodney Roof Zephyr Wheelsports BLUE ASH OH
23 Todd NIX Ohio Valley Velo Owensboro KY
24 Timothy Beberniss One Call Now DAYTON OH
25 David Stewart Huntington Bank MILFORD OH
26 Stephen KILLAR Flying Rhinos Clawson MI
27 Michael WAKELEY Blue Competition Cycles Ottawa IL
28 Rick Maier Team Dayton Bicycling LIBERTY TWP OH
29 Alan Alderfer Alderfer Bergen WINONA LAKE IN
Cat 3 Men 45+
Place First Last Team city state
1 Scott Young Tri Tech MILLERSPORT OH
2 Michael Otting 7hills racing CINCINNATI OH
3 David Hart ZWS Cyclesport CINCINNATI OH
4 Scott Bond Speedway Wheelmen GREENFIELD IN
5 Lou Beckmeyer 7 Hills Racing CINCINNATI OH
6 Richard Toler Team Columbus TROTWOOD OH
7 Roger WILSON pedal the planet/ces Versailles KY
8 Michael Seiler Rogue Racing Project LOUISVILLE KY
9 Mark Hooton Rogue Racers CINCINNATI OH
10 Kenny Sipes CKW Racing FLAHERTY KY
11 Dennis BARBER Bicycle Station North Vernon IN
12 John Harris Rogue Racing Project LOUISVILLE KY
13 Mitchell Beckner One Call Now TROY OH
14 Harry Wicks Bio Wheels Racing BUTLER KY
15 Bill KENNEDY Evil Clowns Louisville KY
16 Paul Warloski My Wife Inc GREENDALE WI
Cat 4
Place First Last Team city state
1 Cooper Simon Red Zone Cycling LOUISVILLE KY
2 Martin MEADOWS Speedway Wheelmen Indianapolis IN
3 Chauncey Joyce Mercy Health Plex CINCINNATI OH
4 Andrew smith Team Hungry
5 Michael WEBBER Rogue Racing Project Louisville KY
6 Kristofer Karwisch Bio Wheels Racing ERLANGER KY
7 Tim SHOLL Ohio Orthopedic Center of Excellence/ MoroColumbus OH
8 James Billiter Trek Store Cincinnati CINCINNATI OH
9 Tim HOLT Ernesto Calderin Racing Indianapolis IN
10 Peter DEUCHER Team Spin/ RR Donnelley Indianapolis IN
11 Ryan MCKINNIE Two Wheel Tango Brighton MI
12 Kerry Nordstrom Team Hungry CINCINNATI OH
13 Stephen huddle TomatoHead
14 Samuel Dobrozsi Prochain / Turner LOVELAND OH
15 Derrick Young COBC National Engineering GAHANNA OH
16 Tom swallow Unattached
17 Thomas Waggener Main Street Velo SHELBYVILLE KY
18 Kyle COMBS none Cincinnati OH
19 Scott Lempka CLEVELAND HEIGHTOH
20 Kevin VANWERT Zephyr Wheel Sports Cincinnati OH
21 Jeremy burroughs Unattached
22 Scott Murschel Team Abundance CINCINNATI OH
23 Isaiah Jay Half Acre Cycling CHICAGO IL
24 Charles BOSSART Cincinnati OH
25 Tim HUMBERT Bio-Wheels Racing Cincinnati OH
26 Joe czerwonka Bob�s Red Mill/Rocky Mountain
27 Nate Maxson Darkhorse Racing LAWRENCEBURG IN
28 Kurtis FRALEY Ohio Orthopedic / Moro Cycling Lewis Center OH
29 Adam Stevens Team Gears are for Queers AMELIA OH
30 Jamie WILLIAMSON Queen City Wheels Cincinnati OH
31 Jason GARNERET CORA-Cincinnati Off-Road Alliance Maineville OH
32 Nicholas Leonard Ohio Valley Velo OWENSBORO KY
33 Daniel Bartholomew Speedway Wheelmen GREENWOOD IN
34 BAGLEY Reed McDonald's Cycling Team Lexington KY
35 Darryn FESSEL 7 Hills Racing Cincinnati OH
36 Martin LALLY Louisville Firefighters Crestwood KY
37 Matt Harbau
38 Ben Vanmeter Biowheels
39 Brian Schultz Ohio Orthopedic/Moro Cycling COLUMBUS OH
Cat 4 Men 35+
Place First Last Team city state
1 Jason LEWIS Everedy Endurance Jonesborough TN
2 Joern Brockhaus Team Dayton Bicycling WESTCHESTER OH
3 Shannon Smith Darkhorse Racing CINCINNATI OH
4 Scot Herrmann Team Dayton Bicycling CINCINNATI OH
5 Scott PARDI Team Hungry Cycling Cincinnati OH
6 Butch farrell smittys
7 Jeff CYRUS CORA-Cincinnati Off-Road Alliance Loveland OH
8 james oloughlin Queen City Wheels CINCINNATI OH
9 Dwight Smith Tri Cities Road Club CHURCH HILL TN
10 Scott Lyle Queen City Wheels CINCINNATI OH
11 Trevor STITH Scheller's Fitness & Cycling Louisville KY
12 John DOWNEY Loveland OH
13 Matt stierwalt Queen City Wheels
14 Jason Owen Joe�s Cycles
15 Bryan DALMAN Speedway Wheelmen Carmel IN
16 John Ryan Alderfer Bergen WINONA LAKE IN
17 Matt BECHER Smitty's Cyclery Cincinnati OH
18 Darren LING Fairfield OH
19 Brian Bishop MANSFIELD OH
20 Jerry Hayes Queen City Wheels CINCINNATI OH
21 Thomas Mulpagano Shamrock Cycles CARMEL IN
22 Doug Roemer Rogue Racing Project - 502 LOUISVILLE KY
23 brian segal Rogue Racing Project LOUISVILLE KY
24 Chris Quinn Unattached
25 Christian AMBJORN Covington KY
26 Richard FOSTER Smyrna Bicycles Smyrna GA
27 Chip SCHUG Dizzy Cycles / webcyclery Vancouver BC
28 Evan CLARK Dirt Diggler Hebron KY
29 Tim WEGNER Summit City Bicycles & Fitness Fort Wayne IN
30 Doug Carraway Unattached COLUMBUS OH
31 Don FREY Snakebite Racing South Euclid OH
32 Jim HAVEY Commonwealth Eye Surgery / Pedal the PlaneLexington KY
33 Patrick LACH Cincinnati OH
34 Stephen Farrens GREENFIELD OH
35 Robert Prewitt Queen City Wheels LOVELAND OH
36 David GARLOW Troy OH
37 Jon TIMMONS Liberty TownshipOH
38 Brian HAZELWOOD Gears For Beers Mason OH
39 Richard McCreary Team Dayton CINCINNATI OH
40 See Registration need your name
41 Tim ODONNELL Shamrock Cycles Indianapolis IN
Cat 4 Men 45+
Place First Last Team city state
1 Mark Fasczewski Krystal Cycling Team HIXSON TN
2 Steve Stidham Tri Cities Road Club KINGSPORT TN
3 Scott Belcher 7 Hills Racing CINCINNATI OH
4 Kevin SKIPWORTH City Bike Shop Findlay OH
5 Dell Williamson Queen City Wheels CINCINNATI OH
6 Michael Carroll Ohio Orthopedics/Moro Cycling DUBLIN OH
7 steve breeden Winchester Wheelmen Racing Team WINCHESTER VA
8 Christopher Snead ALAN North America Cycling RICHMOND VA
9 Bryan Smith CKW Racing ELIZABETHTOWN KY
10 Rodger Cooper Captured by Cooper Photography HYDEN KY
11 James Pontius ZWS Cycle Sports LOVELAND OH
12 David Loignon Twinspires.com LOUISVILLE KY
13 Fred Steinbrecher McDonalds Cycling Team FRANKFORT KY
14 Lance BROWN Cincinnati OH
15 Donald Bill Team Dayton Bicycling MIAMISBURG OH
16 Chris FRETER ALAN North America Cycling Columbus OH
17 Peter Mccann Queen City Wheels
18 Randy Morris One Call Now CINCINNATI OH
19 JOHN PATRICK RADEMACHER Queen City Wheels LOVELAND OH
20 Dennis MCCOY Xenia OH
21 Dale Eads Cycle Sport LOVELAND OH
22 Bruce Skillings Team Dayton Bicycling KETTERING OH
23 Mark McKenney Mercy Health Plex MASON OH
Elite Master 35+/45+
Place First Last Team city state
1 Michael Wissink SPECIALIZED WALLED LAKE MI
2 Timothy Saari Essex Brass Cycling Team ROCHESTER HILLS MI
3 Jeff Weinert Wolverine Sports Club LAKE ORION MI
4 Mark Legg Compton Spike Shooter COLORADO SPRINGSCO
5 Gerald Pflug Speedgoat/SPK MOUNT PLEASANT PA
6 Daniel Casper GrandStay Hotels NORTHFIELD MN
7 Michael McShane Calistoga Racing Team LOUISVILLE KY
8 Phillip Noble Bio Wheels Racing XENIA OH
9 Jeff WELCH Fiets Maan Racing Lenoir NC
10 Frederick Rose BikeReg.com BLOOMINGTON IN
11 Rudy Sroka Lake Effect Racing N ROYALTON OH
12 Jay Moncel Wolverine Sports Club TROY MI
13 Philip Webb Barbisol LOUISVILLE KY
14 Bruce Pisarek COBC National Engineering POWELL OH
15 Lance Fagerberg Calistoga Racing Team LOUISVILLE KY
16 Peter Bauer Huntington Bank MASON OH
17 John Mandrola Calistoga Racing Team LOUISVILLE KY
18 Peter Thompson Flying Rhino Cycling Club ORTONVILLE MI
19 Kristopher Auer C3-Sollay/Athletes Serving Athletes BALTIMORE MD
20 Kyle Wingler alan north america ALEXANDRIA OH
21 Randall Root Evolution Cycling Club STERLING VA
22 Michael Dulin Bob�s Red Mill
23 Derek Wilford Spin EUCLID OH
24 Mark Strecker Bio Wheels Racing CINCINNATI OH
25 Michael SEEK Tri-Cities Road Club (TCRC) Johnson City TN
26 Michael Seaman Specialized MT PLEASANT MI
27 John Koury Drake�s Fine Coffee CHARLOTTE NC
28 Robert Pugh Fiets Maan Racing CHARLOTTE NC
29 Joseph Brown Flying Rhino Cycling Club WALLED LAKE MI
30 Steve Dodge PARK PLACE DEALERSHIPS DALLAS TX
31 Matt BAROLI WolverineSports /Michigan Youth Cycling Troy MI
32 Mark Wolowiec Flying Rhino Cycling Club DAVISBURG MI
33 Matthew Koehn Speedway Wheelmen INDIANAPOLIS IN
Junior 10-12
placing_rafirst_name last_name Team Name city state
1 James FRANCISCO Red Zone Juniors Cycling Louisville KY
2 Edward Fritzinger Red Zone GEORGETOWN IN
3 Spencer PETROV QCW LionHearts Mason OH
4 Robert PREWITT Queen City Wheels Loveland OH
5 SEE REGISTRATION NO NAME-- SEE REGISTRATION
6 Ryan MADIS Project Velo / One Call Now Hudson OH
7 Jackson MCNEAR Red Zone Cycling Louisville KY
8 Frances-Jane HALEY Red Zone Cycling Louisville KY
9 Zachary ROSS QCW Lionhearts Cincinnati OH
10 Evan SEGAR QCW Lionhearts Cincinnati OH
11 Martin walsh Red Zone LOUISVILLE KY
12 Enzo ALLWEIN QCW Lionhearts Cincinnati OH
13 Mary Frances SHARPSHAIR QCW Lionhearts Cincinnati OH
14 Nathan ROSS QCW Lionhearts Cincinnati OH
Junior 13-14
Place First Last Team city state
1 Ian McShane Red Zone Cycling LOUISVILLE KY
2 Gavin Haley Red Zone Cycling LOUISVILLE KY
3 Ben GLOVER Red Zone Cycling Louisville KY
4 Erick MADIS Project Velo / One Call Now Hudson OH
5 Jedidiah Fritzinger Red Zone GEORGETOWN IN
6 Will MANDROLA Red Zone Cycling Louisville KY
7 Rachel Dobrozsi Lionhearts LOVELAND OH
8 Andrew Rademacher Lionhearts LOVELAND OH
9 Emily FALK Red Zone Cycling Louisville KY
10 Katherine SANTOS Red Zone Cycling Louisville KY
11 Mackenzie GREEN QCW Lionhearts Mason OH
12 Michael Gruenwald Lionhearts CINCINNATI OH
Junior 15-16
Place First Last Team city state
1 Stephen Bassett Bike Zoo SCO KNOXVILLE TN
2 Jesse Stidham Tri Cities Road Club KINGSPORT TN
3 Samuel Dobrozsi Prochain / Team Turner LOVELAND OH
4 Tyler LACH Cyclesport/Zephyr Wheel Sport Cincinnati OH
5 Jack Mccann Queen City Wheels
6 Nolan MCQUEEN Red Zone Cycling Team Louisville KY
7 Daniel SANTOS RedZone Cycling Louisville KY
Junior 17-18
Place First Last Team city state
1 DYER Jeremiah HUDZ-Subaru Jr-Devo Cyclocross team Valdese NC
2 Brian Lark NEW ALBANY IN
3 Jarrett Frauhiger Prochain LEBANON OH
4 Johnathan Freter Alan North America COLUMBUS OH
5 William Bain Team Louisville LOUISVILLE KY
Master Women 35+
Place First Last Team city state
1 Gerry Schulze Bio Wheels Racing CINCINNATI OH
2 Kim BISHOP Tri Cities Road Club Kingsport TN
3 Angie KNOECHEL SEXTON Cycle Sport West Chester OH
4 melissa corliss Central Ohio Bicycle Club DAYTON OH
5 Shelli WELCH Fiets Maan Racing Lenoir NC
6 Bridget Sempsrott Bio Wheels Racing MAINEVILLE OH
7 Elli SIGMOND Dayton Brewing Dayton OH
8 Judi ROTHENBERG Cincinnati OH
9 Suzanne WEBSTER BikeClicks.com / Team Louisville Louisville KY
10 Karin REED Team Dayton Cincinnati OH
11 Tiffanie HILLS Team Dayton Loveland OH
UCI Men Elite/Hommes Elite
Place First Last Team city state
1 Jeremy POWERS Cannondale/CycloCrossWorld.com Easthampton MA
2 Ryan Trebon KONA BEND OR
3 Barry Wicks Kona CORVALLIS OR
4 Troy Wells Team Clif Bar DURANGO CO
5 Joachim PARBO CCV Leopard Cycles
6 Brian Matter Team Geargrinder SHEBOYGAN WI
7 Mark LaLonde Planet Bike MADISON WI
8 Andrew Wulfkuhle C3-Sollay.com LANCASTER PA
9 Greg Wittwer ALAN North America Cycling Team RICHMOND VA
10 Tom Burke Lathrup Industries/Giant Bicycles KENTWOOD MI
11 Ryan Knapp BikeReg.com COLUMBUS IN
12 Nathan Wyatt Carolina Fatz/ Santa Cruz/Industry Nine FAIRVIEW NC
13 Mitchell Kersting Bob�s Red Mill LOUISVILLE KY
14 Travis Livermon Cannondale WINTERVILLE NC
15 Stephen Cummings Indiana Regional Medical Center PITTSBURGH PA
16 Bryan Fawley Hudz - Subaru AUSTIN TX
17 Ben Popper HRS / Rock Lobster CHICAGO IL
18 Ryan Leech Visitpa.com SAVANNAH GA
19 Dave Weaver Alan North America Cycling Team TOWSON MD
20 Andrew Reardon Starbrite Carwash / MOAB BRENTWOOD TN
21 Molly Cameron Portland Bicycle Studio PORTLAND OR
22 Eric Wondergem Hup United JOHNSON CITY TN
23 Mike Purvis WORKitOUT / KHS LOUISVILLE KY
24 Robert Kendall Barbasol LOUISVILLE KY
25 Noah Metzler Team Globalbike CLEMSON SC
26 Andrew Messer DRT Racing COLUMBUS IN
27 Zachary Edwards DRT Racing BLOOMINGTON IN
28 Matthew Weeks Team Lake Effect MENTOR OH
29 Brandon Jessop Boulder Cycle Sport LAKEWOOD CO
30 Tyler Hawes Team Globalbike CLEMSON SC
31 Jacob Virostko BioWheels/Reece-Campbell Racing COLUMBUS IN
32 Dustin Greer Ohio Valley Velo/Maxxis CHAPMANSBORO TN
33 Joshua Whitmore Team Globalbike SYLVA NC
34 Ryan O'Connor Carlos OBriens Racing SCOTTSDALE AZ
UCI Women Elite/Femmes Elite
Place First Last Team city state
1 Katherine Compton Planet Bike COLORADO SPRINGSCO
2 Laura Van Gilder C3 Sollay CRESCO PA
3 Susan Butler Monavie-Cannondale.com PORTLAND OR
4 Barbara Howe Vanderkitten Racing BERKELEY CA
5 Deidre Winfield C3 Sollay CHARLOTTESVILLE VA
6 Kristin Wentworth Planet Bike MADISON WI
7 Kaitlin Antonneau Planet Bike RACINE WI
8 Linda Sone Planet Bike NORTHFIELD MN
9 Kimberly Flynn Vantaggio/Specialized HIXSON TN
10 Ashley James Team Kenda DELAFIELD WI
11 Anne Schwartz Flying Rhino Cycling Club GROSSE POINTE WOMI
12 Nicole Borem DRT Consulting WARSAW IN
13 Amanda McKay BioWheels/Reece-Campbell Racing PETERSBURG KY
14 Elizabeth Frye Boone Velo BOONE NC
15 Julie Kuliecza Team Marshall Mechanical RICHMOND VA
16 Marne Smiley Scott bikes ANN ARBOR MI
17 Therese Meek BikeClicks/Team Louisville SHARONVILLE OH
18 Deb Whitmore BMW/Bianchi SYLVA NC
19 Julie Lewis-Sroka Lake Effect N ROYALTON OH
20 Bridget Donovan TrekstoreCincinnati/Seven Cycles CINCINNATI OH
21 Christy Blakely BMW/Bianchi CHARLOTTE NC
22 Emily BENSON DRT Racing Bloomington IN
23 Heidi von Teitenberg C3-Sollay.com BALTIMORE MD
24 Whitney Kroll Cane Creek LAFAYETTE IN
Women 3/4
Place First Last Team city state
1 Leah HALLORAN Spin/Second Sole Lakewood OH
2 Mary PENTA Scheller's Louisville KY
3 Nancy Henderson National Engineering/COBC DUBLIN OH
4 Kathleen Wulfkuhle C3-Athletes Serving Athletes LANCASTER PA
5 Briana Kovac Alderfer Bergen INDIANAPOLIS IN
6 ColleenF Morris One Call Now CINCINNATI OH
7 Elizabeth Cobb Unattached
8 April Beckner One Call Now TROY OH
9 Brooke WEBBER Rogue Racing Project Louisville KY
10 Jeni ROOSEN Seven Hills Cincinnati OH
11 Cooper AMBJORN Covington KY
12 Jillian Kellbach National Engineering POWELL OH
13 Julie Wilson Team Dayton Bicycling CINCINNATI OH