These results are provided for informational purposes only. Please note that the protest period for this event has expired and no changes can or will be made to these results.

Men Junior 13-14

Pl First Name Last Name Team Time
1 Ayeden Lein
1 Apryl Halsor
2 Mike Credidio
3 Nicholas Mittelstadt
4 Samuel Thurman
DNF Jack Klemond
DNF Clayton Stephens

Men Junior 15-18

Pl First Name Last Name Team Time
1 Chase Cubbage
2 Miles Lechtenberg
3 Colton Smithhart

Men Junior 9-12

Pl First Name Last Name Team Time
1 Lumen Brandsmeier
1 Axsyl Lein
2 Fin Daufeldt
2 Willa Schowalter
3 Remi Cariveau
3 Aspyn Lein
4 Jackson Falck
5 Axel Brandsmeier
6 Max Berendzen
7 Ricky Titus
8 Charlie Thurman
DNF Levi Bimson
DNF Austyn Lein

Men Master 35

Pl First Name Last Name Team Time
1 Andrew Lein
2 Tim Hartung

Men Master 45

Pl First Name Last Name Team Time
1 Jim Bethea Iowa City Cycling Club
2 Milan Sherman
3 Keith Snoop
4 Sean Hayek
5 John Stonebarger
6 Scott Robinson
7 Daniel Bishop
8 Steve Reynolds
9 Chad Mittelstadt
10 Ben Squires
11 Ryan Cariveau
DNF Pete Berendzen

Men Master 55

Pl First Name Last Name Team Time
1 Randy Harris
2 John Peters
3 David Delperdang
4 Patrick Lalley
5 David Volante
6 Richard Gilmore
7 David Gannon
DNF Dave Ostrem

Men 1/2/3

Pl First Name Last Name Team Time
1 Vance Fletcher Phoenix Syndicate
2 Seamus Oconnorwalker
3 Brian West
4 Brody Burnham
5 Nathan Zollman
6 Benjamin Anderson
DNF Alonzo Christensen

Men 3/4

Pl First Name Last Name Team Time
1 Griffin Caskey
2 Kaden Snoop
3 Cameron Bimson
4 Alonzo Christensen
5 Kris Adams
6 John Peters

Men 4/5

Pl First Name Last Name Team Time
1 Chase Cubbage
2 Miles Lechtenberg
3 Everett Gooch
4 Andrew Dostal
5 Matthew Kessler
6 Ryan Bimson
7 Ben Caskey
8 Austin Sympson
9 Daniel Flaherty
10 Michael Drahaus
11 Garrett Larson
12 Cael Halsor
13 Cliff Sacco
14 Ben Squires
15 Will Greteman
16 Clayton Stephens
17 Clayton Stephens (sr)
18 Chad Showalter
19 Paul Arens
20 Andy Fry
21 Kramer Milan
22 David Gannon
23 Brian Brandsmeier
24 Shane Bast
25 Ryan Cariveau
26 Jimmie Walsh
DNF Lewie Miller
DNF Liam Mckay
DNF Nate Lechtenberg

Women

Pl First Name Last Name Team Time
1 Olivia Croskey
2 Jacqueline Palfy
3 Robin Sund
4 Kimberly Breuer
5 Steffoni Schmidt
6 Courtney Fletcher
7 Jody Rausch

Women Master 35

Pl First Name Last Name Team Time
1 Jacqueline Palfy
2 Robin Sund
3 Sarah Barber
4 Kathleen Porter
5 Jody Rausch

Women 4/5

Pl First Name Last Name Team Time
1 Jennifer Woods
2 Sally Miller
3 Olivia Caskey
4 Kirschen Seah