These results are provided for informational purposes only. Please note that the protest period for this event has expired and no changes can or will be made to these results.

A-Grade Men

Pl First Name Last Name Team Time
1 Chris Jongewaard
2 Garry Millburn
3 Paul Van der ploeg
4 Tom Chapman
5 Paul Redenbach
6 Ben Walkerden
7 John Groves
8 Nicholas Smith
9 Dylan Newell
10 Nicholas Norden
11 Mark Mos
12 Jack Hogan
13 David Ransom
14 Mark Chadwick
15 Nick Morgan
16 Warrack Leach
17 Mathew Gray
18 Ollie Klein
19 Jeff Curtes
20 Jay Callaghan
21 Lewis Ciddor
22 Craig Peacock
23 Carl Fokkema
24 Jarrod Quinn
25 Scott Rettino
26 Max Hardy
27 John Law
28 Lee Floyd
29 Jasper Albrecht
30 Adrian Scott
31 Chris Smith
32 Joshua Sek
33 Patrick Oliver
34 James Deane
35 Ian Kelly
36 Allister Payne
37 Steven Cusworth
38 Nicholas Cotterell
39 John Czechowski
40 Brett Buckland

B-Grade Men

Pl First Name Last Name Team Time
1 Mark Mcdougall
2 Andrew Sleeman
3 Will Halpin
4 Darin Lynch
5 Phillip Bardsley-smith
6 Anakin Williams
7 Stephen Whiting
8 Brady Bantick
9 Liam Panozzo
10 Gregory Thorne
11 Damian Flatz
12 Nicholas Rhodes
13 Piper Albrecht
14 Rowan Philip
15 Henry Rawling
16 Heath Christie
17 Xiangran Luo
18 Sean Couley
19 Steve Munyard
20 Harrison Waugh
21 Wayne Gibbings
22 Alistair Stewart-jacks
23 Nicholas Deane
24 Simon Heppleston
25 Anthony Rybar
26 James Maebus
27 Adrian Janiszewski
28 Samuel Rosenzweig
29 Damian Flatz
30 James Robertson
31 Jake Thomas
32 Mason Hender
33 Oliver Cousins
34 Paul Larkin
35 Jason Nestor
36 Michael Hernan
DNF William Ockenden
DNF Jay Butler

C-Grade

Pl First Name Last Name Team Time
1 Wes Samson
2 Anthony Drofenik
3 Simon Hawkes
4 Simon Ellis
5 Gwendal Guery
6 Simon Hurren
7 Trent Piribauer
8 Michael Veal
9 Derek Holland
10 Richard Hinze
11 Luke Maher
12 Neale Sturt
13 Nicholas Skarajew
14 Dan Hale
15 Erich Fangmeier
16 Michael Lawson
17 Justin Graham
18 David Corrin
19 Nicholas Deane
20 David Braithwaite
21 William Jetnikoff
22 Ron Nott
23 Harry Sturt
24 Dominic Cryan
25 Michael Frank
26 Gregory Norden
27 Lewis Crofts
28 Robert Srbinovski
29 Adrian Zanardo
30 Sean Pie
31 Gil Castillo
32 Glenn Tarran
33 Hans Werner
34 Norm Gray
35 Douglas Allan
36 Rob Moss
37 Casey Wall
38 Gil Castillo

Open Men

Pl First Name Last Name Team Time
1 Simon Blake
2 Wayne Dalli
3 John Atkinson
4 Craig Wirthernston

Open Women

Pl First Name Last Name Team Time
1 Andrea Perluzzo
2 Lara Srbinovski

Women's A Grade

Pl First Name Last Name Team Time
1 Naomi Williams
2 Melissa Anset
3 Rebecca Locke
4 April Mcdonough
5 Natalie Redmond
6 Brodie Chapman
7 Teagan Atherstone
8 Fiona Morris
9 Tessa Fabry
10 Kelly Robinson
11 Bridget Slocum

Women's B Grade

Pl First Name Last Name Team Time
1 Danielle Garden
2 Lana Adams
3 Courtney Snowball
4 Alice Lewis
5 Erin Mitchell
6 Leonie Viterbo
7 Bronwyn Johns
8 Caroline Clarke
9 Becky Herridge
10 Aroha Yates
11 Fiona Mcqueen
12 Clarissa Torcasio
13 Jude Jonasson
14 Lee Schultz
15 Monica Jones
16 Carole Whitehead
17 Sienna Grove
18 Kate Fowler
19 Kadri Poldmets
20 Hannah Geelan
21 Keely Samson
22 Amanda Beattie
23 Tiffany Waldron