These results are provided for informational purposes only. Please note that the protest period for this event has expired and no changes can or will be made to these results.

Men A Race Cat 1/2/3

Pl First Name Last Name Team Time
1 Spencer Blaz
2 Robert Munro
3 Timothy Bober
4 Benjamin Paczkowski
5 Blake Beddow
6 Aaron Savona
7 Richard Landgraff
8 Cory Stange
9 Michael Dega
10 Jon Hughes
11 Craig Batory
12 Collin Snyder
13 Kash Adamski
14 Diego Flores
15 Julian Liebregts
16 Doug Derdowski
17 John Pratt
18 Shawn Adamski
19 Frank Volcic
DNF Willie Stallworth
DNF Bryce Natter

Men B Race Cat 3/4 Male

Pl First Name Last Name Team Time
1 Tyler Dunham
2 Parker Holben
3 Robert Handler
4 Sean O'brien
5 Zachary Farr
6 Connor Grant
7 Chris Farhood
8 Carson Spears
9 Keith Woodward
10 Daniel Laguna chavez
11 Jason Koch
12 Benjamin Hawes
13 Matt Stevens
14 Kevin Mcintyre
15 Edward Potas
16 Jonathon Brinker
17 David Clifton
18 Cameron Coleman
19 Logan Bourne
20 Brian Jankowski
21 Fernando Bales
22 Andrew Ernest
23 Mike Alameh
24 Cesare Tolentino
25 Eric Buckhave
25 Wesley Stocker
26 Ansel De jong
27 Douglas Gatto
28 Noah Fulkerson

Men Beginner/ Cat 5/ Novice

Pl First Name Last Name Team Time
1 Scott Oliver
2 Miroslaw Szufnara
3 Azael David grimaldo navarro
4 Benjamin Williams
5 Jacob Herald
6 James Yu
7 Chrisotpher Blackstone
12 Marvin Lee
13 Jeremy Worth
DNF Cesare Tolentino

Men Junior Boys 12-14

Pl First Name Last Name Team Time
2 Everett Jankowski
4 Miro Bellows
5 Wesley Stocker

Men Junior boys 15-18

Pl First Name Last Name Team Time
3 Sterling Scott

Men Junior Boys and Girls 9-11

Pl First Name Last Name Team Time
1 Julian Jankowski
2 Ivan Melow
3 Cameron Stocker
4 Aaron Savona jr.
5 Colby Grant-wall
6 Andreus. Lisle.
7 Dimitri Melow
9 Joseph Pratt

Men Juniors M Advanced

Pl First Name Last Name Team Time
1 Ansel De jong

Men Masters 45+

Pl First Name Last Name Team Time
1 Dean Gericke
2 Michael Hartrick
3 Scott Kroske
4 Stephen Sambrano
5 Adam Heisel
6 Corey Atchison
7 David Wassmann
8 Ray Dybowski
9 Michael Homan
10 A.o. Wood
11 Lucas Wall
12 Thomas Dijulio

Women Beginner Women/ Cat 4

Pl First Name Last Name Team Time
1 Hollie Adejumo
2 Chay Dunham
3 Catherine Patterson
4 Kelli Dewey
5 Michelle Gilliatte
6 Danielle Jankowski

Women Junior Boys and Girls 9-11

Pl First Name Last Name Team Time
8 Mackenzie Krause

Women Junior Girls 14-18

Pl First Name Last Name Team Time
1 Amalia De jong