BikeReg

These results are provided for informational purposes only. Please note that the protest period for this event has expired and no changes can or will be made to these results.
Clydesdale
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Jacob Hammond Cycle Analysis
2 Richard Hogan Land Shark
3 Kellan Cullen Cycle Analysis
Junior Men 15-18 1/2/3
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Korbin Jones
Junior Men 15-18 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Griffin Smith Land Shark
Junior Men U14
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Luke Cook
2 Adam Keller
Junior U10
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Freya Hoppe
2 Haaken Hoppe
Masters 35+ 1/2/3
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Benjamin Brainard Flywheel Bicycle Solutions
2 Max Lawson Flywheel Bicycle Solutions
3 Mark Williams Flywheel Bicycle Solutions
4 Bryan Simpson
5 Rich Julyan Team Cycle Sport
6 Tom Keller
7 Chancelor Coulter
8 Scott Churchill
DNF Dave Reitz Team Cycle Sport
Masters 35+ 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Jason Singleton
2 Aaron Bustard
Masters 50+ 1/2/3
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Michael Davis Cycle Analysis
2 Ron Lopez Cycle Analysis
Masters 50+ 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Rich Wolf Sunnyside Sports
2 Chris Wilkey Cycle Analysis
3 John Lulich
Masters 60+ 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Paul Wertzberger
2 Chris Stapleton Cycle Analysis
3 Mike Bansmaer
4 Dave Gistafson
Masters Women 35+ 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Melyssa Glatte
2 Melisa Jesse
3 Lisa Dipaoli
4 Laura Lopez Cycle Analysis
Masters Women 50+ 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Lillian Schiavo-gilmour
Men 1/2/3
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Jace Ives
2 Adrian Bosch Flywheel Bicycle Solutions
3 Tim Turk Land Shark
4 Richard Hogan Land Shark
Singlespeed Men
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Tom Keller
2 Tim Turk Land Shark
3 Scott Churchill
4 Ron Lopez Cycle Analysis
5 Aaron Hoppe Cycle Analysis
6 Jim Ransueller
Singlespeed Women
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Sheri Masessa Flywheel Bicycle Solutions
Women 1/2/3
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Rebeccah Bieri