BikeReg

These results are provided for informational purposes only. Please note that the protest period for this event has expired and no changes can or will be made to these results.
Men Cat. 3/4
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Rhys Louis 0:00:00
2 Alan Brown 0:00:00
3 Thom Alger 0:00:00
4 Albert Wimer 0:00:00
5 Jacob Hernandez 0:00:00
6 Roy Hill 0:00:00
7 Robert Horstman 0:00:00
8 Ryan Hardy 0:00:00
Men - Cat. 4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Grayson Hughes 0:00:00
2 Jacob Hernandez 0:00:00
3 Cody Goodman 0:00:00
4 Roy Hill 0:00:00
5 Jeff Kubiak 0:00:00
6 Scott Jones 0:00:00
7 Evan Hudelson 0:00:00
8 Liam Olson 0:00:00
9 John Fritz 0:00:00
DNF Robert Horstman 0:00:00
Men - Cat. 5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Grayson Hughes 0:00:00
2 Ryan Weldon 0:00:00
3 Brandon Debolt 0:00:00
4 Ross Mcdonald 0:00:00
5 Aaron Benson 0:00:00
6 Joey Lavalley 0:00:00
7 Andrew Wudtke 0:00:00
Men Pro/Cat 1/2/3/4
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Cal Skilsky 0:00:00
2 David Greif 0:00:00
3 Tanner Thornton 0:00:00
4 John Behrens 0:00:00
5 Scott Keller 0:00:00
6 Nick Thomas 0:00:00
7 Rich Weis 0:00:00
8 Scott Arnold 0:00:00
Men Collegiate 30 Minute A
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Cal Skilsky 0:00:00
2 David Greif 0:00:00
3 Rhys Louis 0:00:00
4 Nick Thomas 0:00:00
5 Gabriel Perez 0:00:00
6 Scott Jones 0:00:00
7 Joey Iuliano 0:00:00
Men Collegiate 30 Minute B
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Philip Momber 0:00:00
2 Evan Reid 0:00:00
3 Brandon Martinez 0:00:00
4 Alan Bonk 0:00:00
5 Timothy Maley 0:00:00
6 Brendan Mance 0:00:00
7 Riley Spiller 0:00:00
8 Benjamin Mangilit 0:00:00
9 Jason Han 0:00:00
10 Matthew Dzurick 0:00:00
Men Juniors 11-12 Cat. Open
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Sander Biesen 0:00:00
2 Giovanni Morocco 0:00:00
Men Juniors 13-14 Cat. Open
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Randy Weis 0:00:00
2 Liam Olson 0:00:00
Men Juniors 15-18 Cat. Open
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Randy Weis 0:00:00
Men Masters 40+ Cat. 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Wes Biesen 0:00:00
2 Sonny Morocco 0:00:00
3 Charles Rossignol 0:00:00
4 Jeff Kubiak 0:00:00
5 Terry Jordon 0:00:00
6 Mark Duncan 0:00:00
Men Masters 50+ Cat. 1/2/3
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Jeff Baylor 0:00:00
2 Chris Isenberg 0:00:00
3 Dave Hamblen 0:00:00
Men Masters 50+ Cat. 3/4/5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Manny Ortiz 0:00:00
2 Lou Molvin 0:00:00
3 Mark Pico 0:00:00
4 Dave Hamblen 0:00:00
5 Carlos Zamora 0:00:00
6 Mike Youngberg 0:00:00
7 David Haerle 0:00:00
8 Dale Agar 0:00:00
9 Victor Jr sternberg 0:00:00
Mountain Bikes 30 Mi - Cat. Open
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Rich Weis 0:00:00
2 Carlos Zamora 0:00:00
Single Speed 45 Minu - Cat. Open
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Albert Wimer 0:00:00
2 Nathan Grill 0:00:00
3 Aaron Smith 0:00:00
4 Mark Duncan 0:00:00
5 Cody Goodman 0:00:00
6 Joey Lavalley 0:00:00
7 Melissa Goodman 0:00:00
Women - Cat. 5
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Courtney Darby 0:00:00
2 Jennifer Undutch 0:00:00
3 Sarah Ford 0:00:00
4 Caroline Smith 0:00:00
5 Bailey Cashwell 0:00:00
Women - Pro/Cat 1/2/3/4
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Nathalie Krantz 0:00:00
2 Terrin Lane 0:00:00
3 Brooke Lyman 0:00:00
4 Melissa Goodman 0:00:00
Women Collegiate 30 Minute A
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Cara O'neill 0:00:00
2 Chloe Welch 0:00:00
3 Tori Riemersma 0:00:00
4 Brooke Lyman 0:00:00
5 Allison Alterman 0:00:00
Women Collegiate 30 Minute B
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Sydney Friedman 0:00:00
2 Shelby Hoglund 0:00:00
3 Claire Delucia 0:00:00
4 Stephanie Bruggink 0:00:00
5 Cherry Niel 0:00:00
Women Juniors 9-18 Cat. Open
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Bella Morocco 0:00:00
2 Avery Wortendyke 0:00:00
3 Stella Biesen 0:00:00
4 Siena Biesen 0:00:00
Women Masters 30+ Cat.
PlFirst NameLast NameTeamTime
1 Terrin Lane 0:00:00
2 Tina Feoli 0:00:00